"Я їх недооцінила": мати Гандзюк розповіла про останні слова активістки


Мати херсонської активістки Катерини Гандзюк, Надія повідомила, що сказала їй донька незадовго перед смертю

Про це повідомляє Укрінформ. Об этом сообщает buro247.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Коли вона помирала, останні слова, які вона сказала, коли прощалася з Гандзюком (батьком — ред.), були такі: “Я їх недооцінила, а вони мене переоцінили”. Коли він прийшов зранку до лікарні, в 8:40 Катя вже померла”, — зазначила Надія Гандзюк, мати активістки.

Мати загиблої також сказала, що у день нападу у будинку були відключені ліфт, світло та не було води.

“У день вбивства Каті, коли вона йшла на роботу, в домі був відключений ліфт, відключене світло і не було води. І коли Катю облили кислотою, то жіночки, які працювали в невеликому магазині десь метрів 10 від місця злочину, обливали її газованою водою, змивали цю кислоту. Я досі не можу виходити на балкон, на якому лежить рюкзак Каті, а він прийняв значну долю тієї кислоти, зараз це купа чорного скислого бруду. Катя померла б на місці, якби не той рюкзак. А вона ще мужньо боролася, бо було сильне бажання жити”, — сказала вона.

Водночас Надія Гандзюк висловила сумнів, що це було випадково.

“Ви думаєте, що відключили воду, світло і ліфт — і вона з сьомого поверху спускалася, і ці особи дивилися на неї у віконце, як вона спускалася і стояли на сходинках, чекали її — то це не влада зробила, а наше ОСББ відключило? Я сумніваюся, дуже сумніваюся”, — додала вона.

  • Нагадаємо, 31 липня 2018 року на Катерину Гандзюк напав чоловік, який облив її сірчаною кислотою. Жінку з опіками госпіталізували. 2 серпня її відправили на лікування у Київ. Опіки Гандзюк становили 40% площі тіла.
  • 28 січня 2019 року батько активістки Віктор Гандзюк, сказав, що підозрюваний в організації вбивства співпрацював із головою Херсонської облради, членом ВО "Батьківщина" Владиславом Мангером і головою Херсонською облдержадміністрації, членом БПП Андрієм Гордєєвим, а також із заступником Гордєєва Євгеном Рищуком.
  • Прокуратура оголосила Владиславу Мангеру підозру в організації вбивства Катерини Гандзюк.
  • Пізніше Мангеру змінили підозру з замовлення вбивства на замовлення побиття.
  • П’ятьох виконавців нападу на Гандзюк засудили до термінів від 3 до 6,5 років ув’язнення.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/04/quotya_yikh_nedoocinylaquot_maty_gandzyuk_rozpovila_pro_ostanni_slova_aktyvistky”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя