Мало виповнитися 25: у Франківську вшанували пам’ять героя Небесної сотні Романа Гурика (ФОТО, ВІДЕО) Автор: Костинюк Олександр

У середу, 2 жовтня, на території Прикарпатського університету, біля Обеліску студентам і викладачам, які загинули у боротьбі за незалежність України, вшанували пам’ять Романа Гурика. Об этом сообщает trudovaslava.in.ua со ссылкой на СМИ.

Мати героя Ірина Гурик каже, що ідея, за яку загинув Роман, все ще жива.

“Я глибоко переконана, що ми не маємо права просто так “злити” Україну. Бо за це заплачена надто висока ціна. Я прокидалася кілька разів цієї ночі. Я розумію, що Роману мало би виповнитися 25, але йому завжди буде 19″, – каже Ірина Гурик.

Ректор ПНУ імені В.Стефаника Ігор Цепенда розповідає, що кожне покоління має студентів, які є патріотами.

“Кожен з них, і Роман зокрема – це постаті, які розуміли, що аби перемогти – треба боротися. Він віддав життя, не лише заради того, щоб інші жили краще, а й заради розуміння того, що незалежність будується роками. Він та його однодумці врятували нас від прірви.Цьогоріч ми вже вп’яте на цьому місці. Те, що зробив Роман і його побратими сьогодні, ми лише починаємо усвідомлювати. Роман був особистістю, яка думала про майбутнє, як сформувати світ більш теплішим, людяним”, – каже ректор.

Нагадаємо, що 20 лютого 2014 року під час Майдану Роман Гурик загинув від пострілу снайпера на вулиці Інститутській. 2 жовтня 2019 року герою мало б виповнитися 25 років.

Читайте також: «Я склав відірвану снарядом ногу в рюкзак і продовжив відстрілюватися»: Герой з Чернівців прийняв основний удар на себе

Джерело статті: “https://ukr-space.com/news/101182”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя