Миколаївців та гостей міста запрошують на відкриття нового арт-об’єкта

МИ підходимо до фінішної прямої. Арт-об’єкт, який переміг в конкурсі від Агенції розвитку Миколаєва, вже встановлено. Наразі, рухаючись вздовж проспекту Центрального, неможливо не помітити велику яскраву інсталяцію «МИ», висотою до 3 м. — повідомляють в КУ «Агенція розвитку Миколаєва». Об этом сообщает buro247.in.ua со ссылкой на СМИ.

Але ще ведуться всі необхідні будівельні та підготовчі роботи. Висаджуються декоративні рослини. Встановлюються камери відеоспостереження. Також на під’їзді величезна 30-метрова дизайнерська лава.

Чому літери мають різнокольорові грані? Автор ідеї, дизайнер Роман Дорошенко, спробував передати дух Миколаєва, як мультикультурного і багатонаціонального міста: «МИ різні, але живемо разом, розуміємо один одного і створюємо місто, в якому хочеться жити. МИ здатні змінити Миколаїв на краще. МИ відповідальні за свою територію».

Запрошуємо вас на урочисте відкриття нового міського простору вже цієї суботи, 14 вересня, о 17:00 в День святкування 230-річчя Миколаєва! Зробимо наше місто яскравішим і красивішим!
Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/миколаївців-та-гостей-міста-запрошую-3/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя