У Києві з одного будинку зняли 73 рекламні конструкції (фото, відео)

Фото: Олександр Смирнов Об этом сообщает bombi-no.in.ua со ссылкой на СМИ.З будинку на проспекті Перемоги, 33 комунальні працівники зняли 73 рекламні засоби. Про це повідомив керівник Управління з питань реклами Олександр Смирнов.

Зокрема, будинок було обклеєно рекламою лотерейної мережі «Космолот», роботу якої було офіційно припинено шостого липня, але яка продовжує працювати у багатьох локаціях Києва.

Під час демонтажу охоронці «Космолота» намагалися зіштовхнути комунальників із драбини. Смирнов публікував відео протистояння. На місце викликали поліцію.

Опубліковано Александром Смирновим Четвер, 29 серпня 2019 р.Смирнов зазначив, що днями довелося повторно демонтувати вивіски лотерії на Шота Руставелі 15-б. Від попереднього демонтажу не минуло й місяця.

Місяць тому працівники КП «Київреклама» демонтували 21 рекламну конструкцію з фасаду будинку на Оболоні. У будівлі розміщується лотерея «Золотий кубок».

Навесні комунальники три дні демонтували 91 рекламний засіб з одного будинку на Троєщині.

А так виглядає будинок на проспекті Перемоги, 33 після демонтажу 73 конструкцій:

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/09/05/u-kyyevi-z-odnogo-budynku-znyaly-73-reklamni-konstruktsiyi-foto-video/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя