Компанія eBay пообіцяла прибрати з продажу символіку "ДНР" і "ЛНР". Україна чекає на те саме від Amazon


Американська компанія з роздрібної торгівлі в інтернеті eBay пообіцяла припинити продаж товарів із символікою терористичних "ДНР" і "ЛНР"

Про це йдеться в офіційній відповіді компанії на запит посольства України у США, повідомляє у Facebook прес-служба дипустанови. Об этом сообщает ex-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Ми приберемо продукти, що містять візуальні символи "Донецької народної республіки" та "Луганської народної республіки". Ці дві організації в списку США "Спеціально визначених громадян і заблокованих осіб" і в санкційному списку ЄС. Прибуток від продажу цих товарів може потенційно використовуватися для фінансування цих двох організацій", — йдеться у відповіді компанії.

У посольстві України в США зазначили, що наразі чекають аналогічних дій від компанії Amazon.

"За результатами звернення посла України в США Валерія Чалого до керівництва компанії eBay Inc. з закликом зняти з веб-сайту ebay.com товари з символікою терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР" посольство отримало офіційну відповідь, в якій чітко зазначено, що компанія здійснить необхідні заходи та прибере зі свого веб-сайту згадану продукцію, оскільки ці дві організації включені до санкційних списків США та ЄС, а гроші отримані від продажу вказаних товарів можуть бути використані для їх фінансової підтримки. Очікуємо на відповідні кроки Amazon Inc", — повідомили в посольстві.

  • Нагадаємо, раніше на сайті компанії Amazon з’явилися товари з символікою "ДНР". В. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун закликала бойкотувати Amazon за це. Через заклик Супрун їй почали погрожувати "тролі", пов’язані з терористичною "ДНР".
  • Посольство України у США закликало засновника американського торгівельного майданчику Amazon Джеффа Безоса прибрати з сайту компанії товари з символікою терористичної організації "ДНР". Такий самий заклик Україна адресувала компанії eBay.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2018/12/05/kompaniya_ebay_poobicyala_prybraty_z_prodazhu_symvoliku_quotdnrquot_i_quotlnrquot_ukrayina_chekaye_na_te_same_vid_amazon”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя