У Канаді зробили роз’яснювальну заяву щодо постачання зброї Україні

У Канаді зробили роз’яснювальну заяву щодо постачання зброї Україні Об этом сообщает gorodskoitelegraf.in.ua со ссылкой на СМИ.

У Канаді переконують, що поки ще не почали постачати зброю Україні, натомість внесли її до списку країн, яким канадським заводам дозволяється продавати зброю, зокрема, вогнепальну.

Таку заяву зробила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд ід час спільної прес-конференції з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, передає УНІАН.

Як підкреслила дипломат, Україну було включено до списку країн, яким канадським заводам дозволяється продавати зброю.

"Це просто перший крок. Якщо країна не з’являється в тому списку, то заборонено продавати зброю тій країні. Україна з 13 грудня є вже в тому списку, і ми цьому дуже рад", – зауважила вона.

За її словами, в Канаді є дуже складний процес, який для країни є дуже важливий, щоби контролювати експорт зброї.

"Ми дуже серйозно до цього ставимося, тому що це є велика відповідальність і нашого уряду, і мене особисто – я підписую усі заяви, які дозволяють експорт зброї. Треба насамперед, щоби було прохання на купівлю зброї, а тоді починається процес. До цього моменту, лише з 13 грудня, ще не було ніяких прохань, процес ще не почався", – пояснила пані Фріланд.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/U_Kanadi_zrobili_rozyasnyuvalnu_zayavu_shchodo_postachannya_zbroi_Ukraini_79917.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя