Аффлек кинув коханку і проситься назад до дружини?Подейкують, американський актор Бен Аффлек нарешті схаменувся і кинувся рятувати свій шлюб із Дженніфер Гарнер, від якої має трьох дітей. Об этом сообщает odnakovo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Кінозірка порвав зі своєю подругою Ліндсей Шукус, пройшлов уже третій курс лікування від алкоголізму в реабілітаційному центрі та впросив Джен, із якою вони досі офіційно не розлучені, дати їм іще один шанс.

Про це пишуть Ace Showbiz та Radar Online.

45-річний Аффлек надумав урятувати свій шлюб?

"Бен благає Джен дати їхньому шлюбові ще один шанс, але вона відмовилася будь-що обіцяти, доки він не вернеться направильну путь. Дженніфер прийме Бена назад, але їй треба бути дуже впевненою", — зазначило джерело.

Кажуть, Гарнер таки зглянулася і наприкінці листопада дозволила Аффлеку провести кілька днів із нею та дітьми. І "пробний період" пройшов настільки вдало, що на шиї акторки потім було видно "засоси".

Чи прийме Дженніфер чоловіка назад?

Нагадаємо, у березні Бен Аффлек чесно розповів про те, що бореться з алкогольною залежністю, і що в цій боротьбі його підтримує "друга половинка", Джен.

Як відомо, у квітні Гарнер подала на розлучення з Аффлеком, хоча він і є коханням її життя.

Фото з Instagram Аффлека й Гарнер


Джерело статті: “http://tabloid.pravda.com.ua/news/5a3d14f5ae194/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя