Американським вченим замовили комп’ютер-головоломку, який неможливо зламати

Американським вченим замовили комп’ютер-головоломку, який неможливо зламати Об этом сообщает consumption.in.ua со ссылкой на СМИ.

? DARPA ( ) $3,6 ,

Дослідники університету штату Мічиган отримали від DARPA (Агентства передових оборонних дослідницьких проектів США) грант розміром $3,6 млн на розробку комп’ютера, зламати який не вдасться жодному хакеру

Про це повідомляє EurecAlert.

Ще на весні в DARPA оголосили про проект, вартістю $50 млн, мета якого – пошук рішень для кібербезпеки. Спільний технологічний проект DARPA і університету штату Мічиган отримав назву MORPHEUS.

Підхід DARPA і науковців до кібербезпеки у даному випадку принципово новий. Зокрема в тому, що патчі розробників спиратимуться на ті слабкі місця, що вже були виявлені в комп’ютерних системах.

Технологія MORPHEUS передбачає швидке копіювання і зникнення інформації, на яку виникла атака. Такий підхід може захистити як апаратне, так і програмне забезпечення.

За словами Тода Остіна, професора Мічиганського університету, технологія MORPHEUS "перетворює комп’ютер на нерозв’язну головоломку".

Тобто, щоразу при зміні команди повністю змінюється система. А нападник не матиме часу чи ресурсів для оперативного зламу наступної системи. Дослідники переконані, що MORPHEUS може захистити від наявних атак, а також задовго запобігти майбутнім.

Штучний інтелект створив власну релігію: фізик Джанель Шейн за допомогою нейромережі вирішила перевірити, що буде, якщо поєднати декілька людських вірувань і звести їх у єдину систему

Вчені завантажили "мозок" хробака в робота, і той самотужки взяв його під контроль: науковці створили біологічно достовірну модель нейронної мережі круглого черв’яка і завантажили в простого робота з Lego.

Лабораторія реактивного руху NASA в Каліфорнії провела експеримент, щоб з’ясувати, хто швидше і краще керує безпілотним літальним апаратом - штучний інтелект чи професійний пілот.

Вчені Каліфорнійського університету навчили штучний інтелект визначати, як будуть розвиватися відносини пари, ґрунтуючись на записи їхніх голосів.

Вчені навчили штучний інтелект інтерпретувати найпростіші ескізи і перетворювати їх в серйозні художні роботи.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Amerikanskim_vchenim_zamovili_kompyutergolovolomku_yakii_nemozhlivo_zlamati_79319.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя